JIŽNÍ SPOJKA s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07412746
DIČ: CZ07412746
Otakara Ševčíka 938/56, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Otakara Ševčíka 938/56, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 6820
Datum vzniku: 29. 8. 2018
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 108051/KSBR
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jan Nečas od 29. 8. 2018
    jednatel
  • Mgr. Roman Klimus od 5. 11. 2019
    jednatel
  • XANOX s.r.o. od 29. 8. 2018
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. v insolvenci?

JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. plátce DPH?

JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. sídlí?

JIŽNÍ SPOJKA s.r.o. má sídlo na adrese Otakara Ševčíka 938/56, Brno, 636 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗