EKLART oleje s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 06915574
DIČ: CZ06915574
č.p. 375, Huštěnovice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Potravinářství
10
Datum vzniku:
1. 3. 2018
Základní kapitál:
2,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 104956/KSBR
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ludmila Maňásková od 1. 3. 2018jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Ing. Josef Maňásek od 1. 3. 2018společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma EKLART oleje s.r.o. v insolvenci?
EKLART oleje s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je EKLART oleje s.r.o. plátce DPH?
EKLART oleje s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma EKLART oleje s.r.o. sídlí?
EKLART oleje s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 375, Huštěnovice, 687 03.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗