Manufaktura Systému s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Sebastian Rafał Domański od 7. 4. 2026jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
13 listin · 8 účetních závěrek- notářský zápis [NZ 299/2026]C 93414/SL10/KSOS
- notářský zápis [NZ 387/2026]C 93414/SL11/KSOS
- notářský zápis [NZ 461/2026]C 93414/SL12/KSOS
- účetní závěrka [2022]C 93414/SL7/KSOS
- účetní závěrka [2021]C 93414/SL6/KSOS
- účetní závěrka [2020]C 93414/SL5/KSOS
- účetní závěrka [2019]C 93414/SL4/KSOS
- účetní závěrka [2018]C 93414/SL3/KSOS
- notářský zápis [NZ 122/2018]C 104229/SL1/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Manufaktura Systému s.r.o. v insolvenci?
Manufaktura Systému s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Manufaktura Systému s.r.o. plátce DPH?
Manufaktura Systému s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Manufaktura Systému s.r.o. sídlí?
Manufaktura Systému s.r.o. má sídlo na adrese Lesní 248, Třinec, 739 61.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗