ANTARA invest s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06767559
DIČ: CZ06767559
Hřbitovní 1269/37, Plzeň

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Hřbitovní 1269/37, Plzeň Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výstavba budov 4120
Datum vzniku: 15. 1. 2018
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 35756/KSPL
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jan Kratochvíl od 15. 1. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma ANTARA invest s.r.o. v insolvenci?

ANTARA invest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je ANTARA invest s.r.o. plátce DPH?

ANTARA invest s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma ANTARA invest s.r.o. sídlí?

ANTARA invest s.r.o. má sídlo na adrese Hřbitovní 1269/37, Plzeň, 312 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗