GREEN PARADISE HOTELS s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Tomáš Káva, MBA od 18. 12. 2017jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 9,6 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | nezveřejňuje | -9,6 mil. Kč |
| 2024 | nezveřejňuje | 10,6 mil. Kč |
| 2023 | nezveřejňuje | 3,7 mil. Kč |
| 2022 | nezveřejňuje | 11,8 mil. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | -3,3 mil. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek65,6 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky9,1 mil. Kč
- Peněžní prostředky3,6 mil. Kč
- Časové rozlišení147,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál100,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let24,9 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období-9,6 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky42,1 mil. Kč
- Krátkodobé závazky6,4 mil. Kč
- Časové rozlišení14,7 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
21 listin · 12 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] rozvaha+vzzC 35633/SL21/KSPL· založeno 31. 10. 2025
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025C 35633/SL20/KSPL
- účetní závěrka [2021] r/vC 35633/SL14/KSPL
- účetní závěrka [2021] pC 35633/SL15/KSPL
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.08.2022C 35633/SL17/KSPL
- účetní závěrka [2020] rozvaha,vzzC 35633/SL12/KSPL
- účetní závěrka [2020] přílohaC 35633/SL13/KSPL
- účetní závěrka [2019] rozvaha,vzzC 35633/SL9/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- notářský zápis [NZ 9/2019]C 35633/SL5/KSPL
- účetní závěrka [2019] přílohaC 35633/SL6/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- účetní závěrka [2018] rozvaha,vzzC 35633/SL7/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- notářský zápis [NZ 71/2018]C 35633/SL2/KSPL
- účetní závěrka [2018] přílohaC 35633/SL8/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- účetní závěrka [2017] rozvaha,vzzC 35633/SL10/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- notářský zápis [NZ 537/2017]C 35633/SL1/KSPL· založeno 18. 12. 2017
- účetní závěrka [2017] přílohaC 35633/SL11/KSPL· založeno 27. 10. 2020
- ostatní Úplné znění společenské smlouvyC 35633/SL3/KSPL
- ostatní Úplné znění společenské smlouvyC 35633/SL4/KSPL
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Jiří Josefijednatel, společník18. 12. 2017 – 28. 1. 2019
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. v insolvenci?
GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. vykázala ztrátu 9,6 mil. Kč.
Je GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. plátce DPH?
GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. sídlí?
GREEN PARADISE HOTELS s.r.o. má sídlo na adrese Hamerská 147/3, Březová, 360 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗