Qanto Real Estate s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Lenka Rozlívková od 29. 11. 2017jednatel
-
Věra Vodičková od 29. 11. 2017společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
25 listin · 11 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] RozvahaC 285993/SL24/MSPH
- účetní závěrka [2024] PřílohaC 285993/SL25/MSPH
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 285993/SL20/MSPH· založeno 12. 12. 2023
- účetní závěrka [2022] přílohaC 285993/SL21/MSPH· založeno 12. 12. 2023
- rozhod. o statut. orgánu schválení ÚZ r. 2022C 285993/SL22/MSPH· založeno 12. 12. 2023
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 285993/SL17/MSPH· založeno 30. 11. 2022
- účetní závěrka [2021] přílohaC 285993/SL18/MSPH· založeno 30. 11. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 285993/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2020] přílohaC 285993/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZZC 285993/SL10/MSPH· založeno 30. 11. 2020
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 285993/SL11/MSPH· založeno 30. 11. 2020
- účetní závěrka [2019] přílohaC 285993/SL13/MSPH· založeno 30. 11. 2020
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 285993/SL7/MSPH· založeno 29. 11. 2019
- účetní závěrka [2018] VZaZC 285993/SL9/MSPH· založeno 29. 11. 2019
- účetní závěrka [2018] příloha 1.1. 2018 - 31.12. 2018C 285993/SL8/MSPH· založeno 29. 11. 2019
- účetní závěrka [2017] vzzC 285993/SL2/MSPH· založeno 21. 12. 2018
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 285993/SL4/MSPH· založeno 21. 12. 2018
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 259/2017]C 285993/SL1/MSPH· založeno 29. 11. 2017
- účetní závěrka [2017] přílohaC 285993/SL5/MSPH· založeno 21. 12. 2018
- ostatní rozhod. jedin. společníkaC 285993/SL16/MSPH· založeno 11. 10. 2021
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 285993/SL12/MSPH· založeno 30. 11. 2020
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 285993/SL19/MSPH· založeno 30. 11. 2022
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 285993/SL3/MSPH· založeno 21. 12. 2018
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 285993/SL6/MSPH· založeno 29. 11. 2019
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Qanto Real Estate s.r.o. v insolvenci?
Qanto Real Estate s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Qanto Real Estate s.r.o. plátce DPH?
Qanto Real Estate s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Qanto Real Estate s.r.o. sídlí?
Qanto Real Estate s.r.o. má sídlo na adrese Na Slatince 3279/3, Praha, 106 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗