MILTRA Europe s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06557716
DIČ: CZ06557716
Francouzská 421/87, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Francouzská 421/87, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Potravinářství 105
Datum vzniku: 26. 10. 2017
Základní kapitál: 20,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 102790/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Mlékárenství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to zejména v těchto oborech činnosti: P…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Dr. Rastislav Bartakovič od 25. 11. 2020
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %
  • Zuzana Koukalová od 14. 3. 2023
    jednatel

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma MILTRA Europe s.r.o. v insolvenci?

MILTRA Europe s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je MILTRA Europe s.r.o. plátce DPH?

MILTRA Europe s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MILTRA Europe s.r.o. sídlí?

MILTRA Europe s.r.o. má sídlo na adrese Francouzská 421/87, Brno, 602 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗