Jenštejn Immobilien s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06541194
DIČ: CZ06541194
Rybná 716/24, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Rybná 716/24, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 431
Datum vzniku: 20. 10. 2017
Základní kapitál: 50,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 283971/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jan Michlovský od 20. 10. 2017
    jednatel
  • Lenka Tocháčková od 20. 10. 2017
    jednatel
  • Vladimír Tocháček od 20. 10. 2017
    jednatel
  • alkor spirit s.r.o. od 20. 10. 2017
    společník
    Podíl: 50 %
  • REALMA s.r.o. od 19. 9. 2018
    společník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2023

Společnost Jenštejn Immobilien s.r.o. v roce 2023 zvýšila zisk o 39 % na 838,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
838,0 tis. Kč
Zisk
64,3 mil. Kč
Aktiva (2024)
7,3 mil. Kč
Vlastní kapitál (2024)
89 %
Celková zadluženost (2024)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2020 15,5 mil., 2021 1,0 mil., 2022 602,0 tis., 2023 838,0 tis.202015,5 mil.20211,0 mil.2022602,0 tis.2023838,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2023 nezveřejňuje 838,0 tis. Kč
2022 nezveřejňuje 602,0 tis. Kč
2021 nezveřejňuje 1,0 mil. Kč
2020 nezveřejňuje 15,5 mil. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatelé jednají za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: cwwtrqv
Další aktivní firmy na adrese sídla: 10659

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

4 listin · 4 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Jenštejn Immobilien s.r.o. v insolvenci?

Jenštejn Immobilien s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Jenštejn Immobilien s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2023 Jenštejn Immobilien s.r.o. dosáhla zisku 838,0 tis. Kč.

Je Jenštejn Immobilien s.r.o. plátce DPH?

Jenštejn Immobilien s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Jenštejn Immobilien s.r.o. sídlí?

Jenštejn Immobilien s.r.o. má sídlo na adrese Rybná 716/24, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗