NATURA IMUNECO, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06331785
DIČ: CZ06331785
Lipová 1789/9, České Budějovice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Lipová 1789/9, České Budějovice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 461
Datum vzniku: 8. 8. 2017
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 26573/KSCB
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Jiří Šuster od 8. 8. 2017
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma NATURA IMUNECO, s.r.o. v insolvenci?

NATURA IMUNECO, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je NATURA IMUNECO, s.r.o. plátce DPH?

NATURA IMUNECO, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma NATURA IMUNECO, s.r.o. sídlí?

NATURA IMUNECO, s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 1789/9, České Budějovice, 370 05.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗