AB Congress Production s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 06288456
DIČ: CZ06288456
Sinkulova 79/31, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Vydavatelství
58
Datum vzniku:
24. 7. 2017
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 279549/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Aleš Šulc od 24. 7. 2017jednatel
-
Alex B Production, s.r.o. od 24. 7. 2017společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma AB Congress Production s.r.o. v insolvenci?
AB Congress Production s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je AB Congress Production s.r.o. plátce DPH?
AB Congress Production s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma AB Congress Production s.r.o. sídlí?
AB Congress Production s.r.o. má sídlo na adrese Sinkulova 79/31, Praha, 147 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗