Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06231985
DIČ: CZ06231985
Čapkova 1053/40, Krásná Lípa

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Čapkova 1053/40, Krásná Lípa Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Papírenský průmysl 17
Datum vzniku: 28. 6. 2017
Základní kapitál: 750,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 39841/KSUL
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Josef Knobloch, Ph.D. od 28. 6. 2017
    jednatel
  • Libuše Knoblochová od 28. 6. 2017
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. v insolvenci?

Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. plátce DPH?

Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. sídlí?

Obaly Krásná Lípa, spol. s r.o. má sídlo na adrese Čapkova 1053/40, Krásná Lípa, 407 46.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗