CREDITAS Office Pobřežní s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 06177557
DIČ: CZ06177557
Pobřežní 297/14, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Finanční služby
6499
Datum vzniku:
9. 6. 2017
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 277546/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s obory činnosti: Zprostředkování obchodu…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Lenka Mihaliková od 1. 7. 2026jednatel
-
Mgr. Markéta Chodilová od 5. 1. 2023jednatel
-
CREDITAS Property holding, s.r.o. od 29. 1. 2026společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. v insolvenci?
CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. plátce DPH?
CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. sídlí?
CREDITAS Office Pobřežní s.r.o. má sídlo na adrese Pobřežní 297/14, Praha, 186 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗