VISTA COMMERCIAL s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06165117
DIČ: CZ06165117
Plzeňská 951/125, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Plzeňská 951/125, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 461
Datum vzniku: 5. 6. 2017
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 277338/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Dušan Drefko od 5. 6. 2017
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2019 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

14 listin · 7 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma VISTA COMMERCIAL s.r.o. v insolvenci?

VISTA COMMERCIAL s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je VISTA COMMERCIAL s.r.o. plátce DPH?

VISTA COMMERCIAL s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma VISTA COMMERCIAL s.r.o. sídlí?

VISTA COMMERCIAL s.r.o. má sídlo na adrese Plzeňská 951/125, Praha, 150 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗