Twin Stars s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06143857
DIČ: CZ06143857
Kaprova 42/14, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Kaprova 42/14, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46900
Datum vzniku: 29. 5. 2017
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 276420/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Christian Di Sante od 27. 12. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Twin Stars s.r.o. v insolvenci?

Twin Stars s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Twin Stars s.r.o. plátce DPH?

Twin Stars s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Twin Stars s.r.o. sídlí?

Twin Stars s.r.o. má sídlo na adrese Kaprova 42/14, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗