Rybářství Václavice s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06140491
DIČ: CZ06140491
Václavice 21, Hrádek nad Nisou

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Václavice 21, Hrádek nad Nisou Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Rybolov 03220
Datum vzniku: 26. 6. 2017
Základní kapitál: 10 Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 39737/KSUL
Předmět podnikání (výběr): Zemědělská výroba včetně hospodaření na vodních plochách; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Štěpán Brodský od 26. 6. 2017
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %
  • Martina Brodská od 26. 6. 2017
    jednatel

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Rybářství Václavice s.r.o. v insolvenci?

Rybářství Václavice s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Rybářství Václavice s.r.o. plátce DPH?

Rybářství Václavice s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Rybářství Václavice s.r.o. sídlí?

Rybářství Václavice s.r.o. má sídlo na adrese Václavice 21, Hrádek nad Nisou, 463 34.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗