FVE podpora s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06083986
DIČ: CZ06083986
Jeremiášova 2581/2, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jeremiášova 2581/2, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stroje a zařízení 28
Datum vzniku: 9. 5. 2017
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 275829/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v těchto oborech činnosti: Poskytová… …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Miroslav Mikeš od 1. 2. 2026
    jednatel
  • Josef Zíka od 9. 5. 2017
    jednatel
  • SEFY Czech Republic s.r.o. od 14. 12. 2024
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma FVE podpora s.r.o. v insolvenci?

FVE podpora s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je FVE podpora s.r.o. plátce DPH?

FVE podpora s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma FVE podpora s.r.o. sídlí?

FVE podpora s.r.o. má sídlo na adrese Jeremiášova 2581/2, Praha, 155 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗