Industrial park Řeporyje s.r.o.
Aktivní společnost
V insolvenčním řízení
IČO: 06038140
DIČ: CZ06038140
Vyšehradská 1349/2, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Manažerské poradenství
702
Datum vzniku:
24. 4. 2017
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 275008/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ondrej Spodniak, LL.M. od 17. 7. 2024jednatel
-
Premiot Property Group a.s. od 14. 6. 2023společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
ANOInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík · detail v plném reportu
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Industrial park Řeporyje s.r.o. v insolvenci?
Industrial park Řeporyje s.r.o. je vedena v insolvenčním řízení. Detail řízení najdete v kompletním profilu firmy.
Je Industrial park Řeporyje s.r.o. plátce DPH?
Industrial park Řeporyje s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Industrial park Řeporyje s.r.o. sídlí?
Industrial park Řeporyje s.r.o. má sídlo na adrese Vyšehradská 1349/2, Praha, 128 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗