Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci"

V likvidaci
IČO: 05884284
Zámostní 1155/27, Ostrava

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Zámostní 1155/27, Ostrava Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stravování a pohostinství 56100
Datum vzniku: 6. 3. 2017
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
Spisová značka: C 69748/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Hostinská činnost; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • David Kožušník od 6. 3. 2017
    jednatellikvidátorspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2022

Společnost Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" v roce 2022 vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření 0 Kč a tržby jí klesly o 34 % na 205,0 tis. Kč.

205,0 tis. Kč
Tržby
0 Kč
Výsledek hospodaření
19,0 tis. Kč
Aktiva
-123,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
747 %
Celková zadluženost
0,0 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 2,0 tis., 2022 020212,0 tis.20220
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 309,0 tis., 2022 205,0 tis.2021309,0 tis.2022205,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2022 205,0 tis. Kč 0 Kč
2021 309,0 tis. Kč 2,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2022

Aktiva

  • Krátkodobé pohledávky3,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky16,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-124,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky142,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 8. 1. 2025
Datová schránka: cazecr9
Další aktivní firmy na adrese sídla: 1312

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

1 listin · 1 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • Kohadav plus s.r.o.6. 3. 2017 – 8. 1. 2025

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" v insolvenci?

Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2022 měla Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" tržby 205,0 tis. Kč.

Je firma Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2022 Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření (bez zisku i ztráty) 0 Kč.

Kde firma Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" sídlí?

Kohadav plus s.r.o. "v likvidaci" má sídlo na adrese Zámostní 1155/27, Ostrava, 710 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗