HSK MACHINERY CNC s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Libor Hruška od 27. 2. 2017jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Martin Hruška od 27. 2. 2017jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Michal Hruška od 1. 10. 2021jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Miroslava Hrušková od 27. 2. 2017společníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2021
Společnost HSK MACHINERY CNC s.r.o. v roce 2021 dosáhla zisku 755,0 tis. Kč a tržby dosáhly 5,9 mil. Kč.
Struktura majetku a zdrojů 2021
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek1,5 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky285,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky683,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál40,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let349,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období755,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky380,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky946,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
1 listin · 1 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 04.04.2022C 69649/SL7/KSOS· založeno 15. 12. 2022
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma HSK MACHINERY CNC s.r.o. v insolvenci?
HSK MACHINERY CNC s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma HSK MACHINERY CNC s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2021 měla HSK MACHINERY CNC s.r.o. tržby 5,9 mil. Kč.
Je firma HSK MACHINERY CNC s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2021 HSK MACHINERY CNC s.r.o. dosáhla zisku 755,0 tis. Kč.
Je HSK MACHINERY CNC s.r.o. plátce DPH?
HSK MACHINERY CNC s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma HSK MACHINERY CNC s.r.o. sídlí?
HSK MACHINERY CNC s.r.o. má sídlo na adrese Olomoucká 277, Kojetín, 752 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗