Luxusní market s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 05579481
DIČ: CZ05579481
Ivana Olbrachta 4168/15, Jablonec nad Nisou

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Ivana Olbrachta 4168/15, Jablonec nad Nisou Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 471
Datum vzniku: 21. 11. 2016
Základní kapitál: 50,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 38498/KSUL
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Eva Beranová od 21. 11. 2016
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Luděk Draštík od 21. 11. 2016
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno
2020 neověřeno neověřeno
2019 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně s tím, že ve všech věcech, jejichž hodnota převyšuje 100.000,- Kč a při převodu nemovitých věcí jednají a zastupují společnost oba jednatelé společně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: md56sh7
Další aktivní firmy na adrese sídla: 8

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

10 listin · 8 účetních závěrek
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Luxusní market s.r.o. v insolvenci?

Luxusní market s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Luxusní market s.r.o. plátce DPH?

Luxusní market s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Luxusní market s.r.o. sídlí?

Luxusní market s.r.o. má sídlo na adrese Ivana Olbrachta 4168/15, Jablonec nad Nisou, 466 04.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗