MHKP Praha s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 05475261
DIČ: CZ05475261
Saveljevova 1288/3, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Elektronika
2611
Datum vzniku:
13. 10. 2016
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 264263/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Martin Hrdina od 13. 10. 2016jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MHKP Praha s.r.o. v insolvenci?
MHKP Praha s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je MHKP Praha s.r.o. plátce DPH?
MHKP Praha s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MHKP Praha s.r.o. sídlí?
MHKP Praha s.r.o. má sídlo na adrese Saveljevova 1288/3, Praha, 147 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 18. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗