Palackého 2713 s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 05156637
DIČ: CZ05156637
Palackého třída 2713, Pardubice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
6820
Datum vzniku:
13. 6. 2016
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 37265/KSHK
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jiří Šťovíček od 13. 6. 2016jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Věra Šťovíčková od 13. 6. 2016jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Palackého 2713 s.r.o. v insolvenci?
Palackého 2713 s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Palackého 2713 s.r.o. plátce DPH?
Palackého 2713 s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Palackého 2713 s.r.o. sídlí?
Palackého 2713 s.r.o. má sídlo na adrese Palackého třída 2713, Pardubice, 530 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗