Lamok recyklace s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 05124956
DIČ: CZ05124956
Prstná 148, Petrovice u Karviné
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Odpadové hospodářství
38
Datum vzniku:
31. 5. 2016
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 66337/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 v těchto oborech činností: Poskytování služeb pro zemědělství,…; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesa…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Hana Rychlá od 20. 9. 2024jednatel
-
Jiří Lát od 31. 5. 2016jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Lamok recyklace s.r.o. v insolvenci?
Lamok recyklace s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Lamok recyklace s.r.o. plátce DPH?
Lamok recyklace s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Lamok recyklace s.r.o. sídlí?
Lamok recyklace s.r.o. má sídlo na adrese Prstná 148, Petrovice u Karviné, 735 72.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗