Hrací karty 1884 s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 04871740
DIČ: CZ04871740
Holická 1173/49a, Olomouc

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Holická 1173/49a, Olomouc Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 461
Datum vzniku: 3. 3. 2016
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 65441/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti : - Vydavatelské činnosti,…; správa vlastního majetku pronájem nemovitých věcí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • H. R. G. spol. s r.o. od 8. 6. 2026
    jednatelspolečník
    Podíl: 30 %
  • Igor Pavlovič od 3. 3. 2016
    jednatelspolečník
    Podíl: 40 %
  • Jan Pavlovič od 1. 4. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 30 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Hrací karty 1884 s.r.o. v insolvenci?

Hrací karty 1884 s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Hrací karty 1884 s.r.o. plátce DPH?

Hrací karty 1884 s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Hrací karty 1884 s.r.o. sídlí?

Hrací karty 1884 s.r.o. má sídlo na adrese Holická 1173/49a, Olomouc, 779 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗