ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tomáš Petřík od 26. 2. 2016jednatel
-
Marie Řečníková od 26. 2. 2016společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
16 listin · 9 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] rozvahaC 254445/SL15/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2024] VZaZC 254445/SL16/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2024] příloha k ÚZC 254445/SL14/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2023] rozvahaC 254445/SL12/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2023] VZaZC 254445/SL13/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2023] příloha k ÚZC 254445/SL11/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- notářský zápis [NZ 605/2023]C 254445/SL7/MSPH· založeno 25. 10. 2023
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 254445/SL10/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2022] VZaZC 254445/SL8/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2022] příloha k ÚZC 254445/SL9/MSPH· založeno 9. 6. 2025
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 254445/SL6/MSPH· založeno 3. 5. 2022
- účetní závěrka [2021] přílohaC 254445/SL5/MSPH· založeno 3. 5. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 254445/SL3/MSPH· založeno 21. 6. 2021
- účetní závěrka [2020] VZaZC 254445/SL4/MSPH· založeno 21. 6. 2021
- účetní závěrka [2020] přílohaC 254445/SL2/MSPH· založeno 21. 6. 2021
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 180/2016]C 254445/SL1/MSPH· založeno 26. 2. 2016
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- náměstí Přátelství 1518/3, Hostivař, 10200 Praha26. 2. 2016 – 13. 3. 2020
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. v insolvenci?
ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. plátce DPH?
ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. sídlí?
ECO-WOOD-AUTOPAINT s.r.o. má sídlo na adrese U továren 260/25, Praha, 102 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗