SLAVSKO STAV Prague s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 04697821
DIČ: CZ04697821
Lublaňská 653/51, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Ostatní odborné služby
74
Datum vzniku:
7. 1. 2016
Základní kapitál:
1,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 252243/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Poskytování služeb pro ze…; pronájem nemovitostí, bytů a nebytový prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Liubov Drebota od 20. 8. 2026jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma SLAVSKO STAV Prague s.r.o. v insolvenci?
SLAVSKO STAV Prague s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je SLAVSKO STAV Prague s.r.o. plátce DPH?
SLAVSKO STAV Prague s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma SLAVSKO STAV Prague s.r.o. sídlí?
SLAVSKO STAV Prague s.r.o. má sídlo na adrese Lublaňská 653/51, Praha, 120 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗