RIAR FOODS s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 04543718
DIČ: CZ04543718
Vančurova 3152/1, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Stravování a pohostinství
56100
Datum vzniku:
6. 11. 2015
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 90479/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Hostinská činnost; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Eva Riar od 6. 11. 2015jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Tejinder Pal Singh Riar od 6. 11. 2015jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma RIAR FOODS s.r.o. v insolvenci?
RIAR FOODS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je RIAR FOODS s.r.o. plátce DPH?
RIAR FOODS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma RIAR FOODS s.r.o. sídlí?
RIAR FOODS s.r.o. má sídlo na adrese Vančurova 3152/1, Brno, 615 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗