Vait Taxes s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 04484029
DIČ: CZ04484029
Samota 214, Libušín

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Samota 214, Libušín Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Právní a účetní služby 69200
Datum vzniku: 14. 10. 2015
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 248412/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v oborech činností: - Zprostředkování obc…; Činnost daňových poradců …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jakub Vait od 26. 10. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Vait Taxes s.r.o. v insolvenci?

Vait Taxes s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Vait Taxes s.r.o. plátce DPH?

Vait Taxes s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Vait Taxes s.r.o. sídlí?

Vait Taxes s.r.o. má sídlo na adrese Samota 214, Libušín, 273 06.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗