MEDKONSULT medical technology s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Marek Švarc od 21. 1. 2016jednatel
-
SVAMARO invest PLUS s.r.o. od 9. 1. 2024společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
29 listin · 12 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 63239/SL27/KSOS
- účetní závěrka [2025] výkaz zisku a ztrátyC 63239/SL28/KSOS
- zpráva o vztazích [2025]C 63239/SL25/KSOS
- výroční zpráva [2025]C 63239/SL26/KSOS
- účetní závěrka [2025] přílohaC 63239/SL29/KSOS
- účetní závěrka [2024] vč. přílohyC 63239/SL24/KSOS· založeno 29. 10. 2025
- zpráva o vztazích [2024]C 63239/SL22/KSOS· založeno 29. 10. 2025
- výroční zpráva [2024]C 63239/SL23/KSOS· založeno 29. 10. 2025
- účetní závěrka [2023] vč. přílohyC 63239/SL20/KSOS
- notářský zápis [NZ 134/2023]C 63239/SL18/KSOS
- zpráva o vztazích [2023]C 63239/SL21/KSOS
- účetní závěrka [2022] vč. přílohyC 63239/SL16/KSOS
- zpráva o vztazích [2022]C 63239/SL17/KSOS
- účetní závěrka [2021] vč. přílohyC 63239/SL15/KSOS
- zpráva o vztazích [2021]C 63239/SL14/KSOS
- účetní závěrka [2020] vč. přílohyC 63239/SL13/KSOS· založeno 14. 12. 2021
- zpráva o vztazích [2020]C 63239/SL12/KSOS
- účetní závěrka [2019], zpráva o vztazích [2019] vč. přílohyC 63239/SL11/KSOS· založeno 16. 12. 2020
- účetní závěrka [2018], zpráva o vztazích [2018] vč. přílohyC 63239/SL10/KSOS
- účetní závěrka [2017] bez výkazu zisku a ztrátC 63239/SL8/KSOS
- zpráva o vztazích za rok 2017C 63239/SL9/KSOS
- notářský zápis [NZ 17/2016 RVH]C 63239/SL3/KSOS
- účetní závěrka [2016] příloha, rozvahaC 63239/SL6/KSOS
- zpráva o vztazích 2016C 63239/SL7/KSOS
- účetní závěrka [2015] vč. přílohyC 63239/SL5/KSOS
- notářský zápis [NZ 200/2015 - RVH - Projekt rozdělení]C 63239/SL2/KSOS
- zakladatelské dokumentyC 63239/SL19/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu RJS - odvolání + volba jednateleC 63239/SL4/KSOS
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Balcárkova 1258/8, Nová Ulice, 77900 Olomouc1. 9. 2015 – 17. 5. 2016
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- TRYSTOM, spol. s r.o.společníkdo 9. 1. 2024
- MUDr. Milka Záťurovájednatel, společníkdo 13. 2. 2016
- docent MUDr. František Záťura, Ph.D.jednatel, společníkdo 13. 2. 2016
- Pavla Trizmovájednateldo 21. 1. 2016
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MEDKONSULT medical technology s.r.o. v insolvenci?
MEDKONSULT medical technology s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je MEDKONSULT medical technology s.r.o. plátce DPH?
MEDKONSULT medical technology s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MEDKONSULT medical technology s.r.o. sídlí?
MEDKONSULT medical technology s.r.o. má sídlo na adrese Pasteurova 67/15, Olomouc, 779 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗