Senovážná šest s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 04277716
DIČ: CZ04277716
Senovážná 996/6, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Senovážná 996/6, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 461
Datum vzniku: 28. 7. 2015
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 245114/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Markéta Hrdinová Pekárková od 28. 7. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Ing. Pavel Hrdina od 28. 7. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Senovážná šest s.r.o. v insolvenci?

Senovážná šest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Senovážná šest s.r.o. plátce DPH?

Senovážná šest s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Senovážná šest s.r.o. sídlí?

Senovážná šest s.r.o. má sídlo na adrese Senovážná 996/6, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗