NEAC International Hospitals s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Marian Polanský, MBA od 5. 1. 2026jednatel
-
Schneider Group a.s. od 10. 11. 2018společníkPodíl: 34 %
-
NEAC International Holding a.s. od 10. 2. 2021společníkPodíl: 66 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost NEAC International Hospitals s.r.o. v roce 2025 snížila ztrátu o 1 % na 1,6 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 0 Kč | -1,6 mil. Kč |
| 2024 | 0 Kč | -1,6 mil. Kč |
| 2023 | 0 Kč | -1,2 mil. Kč |
| 2022 | 0 Kč | -1,2 mil. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | -1,2 mil. Kč |
Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý finanční majetek47,8 mil. Kč
- Peněžní prostředky2,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál1,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-9,4 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období-1,6 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky58,8 mil. Kč
Obchodní rejstřík
- NEAC International West s.r.o.(do 30. 3. 2016)
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
27 listin · 16 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025C 244035/SL26/MSPH
- notářský zápis [NZ 264/2024, N 205/2024]C 244035/SL25/MSPH
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.04.2022C 244035/SL21/MSPH· založeno 15. 12. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 244035/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2020] VZaZC 244035/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2020] přílohaC 244035/SL9/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 244035/SL12/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZaZC 244035/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 244035/SL5/MSPH
- účetní závěrka [2018] VZaZC 244035/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2018] přílohaC 244035/SL16/MSPH
- účetní závěrka [2018] přílohaC 244035/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 244035/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2017] VZaZC 244035/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2017] přílohaC 244035/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2016] VZaZC 244035/SL10/MSPH
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 244035/SL3/MSPH
- účetní závěrka [2016] přílohaC 244035/SL4/MSPH
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 244035/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2015] VZaZC 244035/SL19/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 185/2015, N 209/2015]C 244035/SL1/MSPH
- účetní závěrka [2015] přílohaC 244035/SL11/MSPH
- notářský zápis [NZ 370/2015]C 244035/SL2/MSPH
- ostatní Zápis z valné hromadyC 244035/SL27/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma NEAC International Hospitals s.r.o. v insolvenci?
NEAC International Hospitals s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma NEAC International Hospitals s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 NEAC International Hospitals s.r.o. vykázala ztrátu 1,6 mil. Kč.
Kde firma NEAC International Hospitals s.r.o. sídlí?
NEAC International Hospitals s.r.o. má sídlo na adrese Antala Staška 1670/80, Praha, 140 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗