Bandra Locale s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 04108141
DIČ: CZ04108141
Růžová 972/1, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Růžová 972/1, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ostatní odborné služby 74
Datum vzniku: 25. 5. 2015
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 242630/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových p…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Alpaslan Gürses od 26. 11. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Bandra Locale s.r.o. v insolvenci?

Bandra Locale s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Bandra Locale s.r.o. plátce DPH?

Bandra Locale s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Bandra Locale s.r.o. sídlí?

Bandra Locale s.r.o. má sídlo na adrese Růžová 972/1, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗