BRANDTL PET s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 03966771
DIČ: CZ03966771
Medlovská 356/4, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Medlovská 356/4, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 01493
Datum vzniku: 8. 4. 2015
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 240537/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; obchod se zvířaty určenými pro zájmové chovy

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Václav Brandtl od 8. 4. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 70 %
  • Dušan Plaček od 10. 4. 2017
    společník
    Podíl: 20 %
  • Martina Brandtlová od 10. 9. 2021
    společník
    Podíl: 10 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma BRANDTL PET s.r.o. v insolvenci?

BRANDTL PET s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je BRANDTL PET s.r.o. plátce DPH?

BRANDTL PET s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma BRANDTL PET s.r.o. sídlí?

BRANDTL PET s.r.o. má sídlo na adrese Medlovská 356/4, Praha, 198 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗