Auto Flégr s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 03961303
DIČ: CZ03961303
Jana Palacha 324, Pardubice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jana Palacha 324, Pardubice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Pozemní doprava 49410
Datum vzniku: 3. 4. 2015
Základní kapitál: 30,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 35004/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Opravy silničních vozidel; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepře…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • František Flégr od 3. 4. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Auto Flégr s.r.o. v insolvenci?

Auto Flégr s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Auto Flégr s.r.o. plátce DPH?

Auto Flégr s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Auto Flégr s.r.o. sídlí?

Auto Flégr s.r.o. má sídlo na adrese Jana Palacha 324, Pardubice, 530 02.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗