OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dominika Čapková od 6. 2. 2015jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
| 2019 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
17 listin · 10 účetních závěrek- účetní závěrka [2025], zpráva o vztazích [2025]C 34731/SL17/KSHK
- účetní závěrka [2024], zpráva o vztazích [2024]C 34731/SL16/KSHK
- účetní závěrka [2023], zpráva o vztazích [2023]C 34731/SL15/KSHK
- účetní závěrka [2022], zpráva o vztazích [2022] příloha, rozvahaC 34731/SL14/KSHK
- účetní závěrka [2021], zpráva o vztazích [2021] příloha, rozvahaC 34731/SL13/KSHK
- účetní závěrka [2020], zpráva o vztazích [2020]C 34731/SL12/KSHK
- účetní závěrka [2019], zpráva o vztazích [2019]C 34731/SL11/KSHK
- účetní závěrka [2018]C 34731/SL10/KSHK
- notářský zápis [NZ 253/2018]C 34731/SL8/KSHK
- účetní závěrka [2017]C 34731/SL7/KSHK
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 34731/SL5/KSHK
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 34731/SL6/KSHK
- účetní závěrka [2016] příloha, VZaZC 34731/SL4/KSHK
- účetní závěrka [2015]C 34731/SL2/KSHK
- notářský zápis [NZ 36/2015]C 34731/SL1/KSHK
- účetní závěrka [2015] přílohaC 34731/SL3/KSHK
- zakladatelské dokumentyC 34731/SL9/KSHK
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Josef Jansajednatel, společník6. 2. 2015 – 23. 2. 2024
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. v insolvenci?
OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. plátce DPH?
OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. sídlí?
OBCHODNÍ DŮM ÚPICE s.r.o. má sídlo na adrese Bratří Čapků 1075, Úpice, 542 32.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗