Pálenice Císler s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 03710386
DIČ: CZ03710386
Starý Klíčov 98, Mrákov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Starý Klíčov 98, Mrákov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výroba nápojů 11010
Datum vzniku: 14. 1. 2015
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 30635/KSPL
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ivana Císlerová od 14. 1. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Vladimír Císler od 14. 1. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Pálenice Císler s.r.o. v insolvenci?

Pálenice Císler s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Pálenice Císler s.r.o. plátce DPH?

Pálenice Císler s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Pálenice Císler s.r.o. sídlí?

Pálenice Císler s.r.o. má sídlo na adrese Starý Klíčov 98, Mrákov, 345 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗