CATERING BENDA JAN s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 03518272
DIČ: CZ03518272
Nové Město 84, Moldava

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Nové Město 84, Moldava Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 471
Datum vzniku: 24. 10. 2014
Základní kapitál: 100 Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 34785/KSUL
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; hostinská činnost; prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jan Benda od 24. 10. 2014
    jednatel
  • Renáta Laššáková od 6. 5. 2019
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma CATERING BENDA JAN s.r.o. v insolvenci?

CATERING BENDA JAN s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je CATERING BENDA JAN s.r.o. plátce DPH?

CATERING BENDA JAN s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma CATERING BENDA JAN s.r.o. sídlí?

CATERING BENDA JAN s.r.o. má sídlo na adrese Nové Město 84, Moldava, 417 81.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗