CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci

V likvidaci
IČO: 03490131
DIČ: CZ03490131
Olbrachtova 1929/62, Praha

Základní údaje

Právní forma: Akciová společnost
Sídlo: Olbrachtova 1929/62, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Finanční služby 64200
Datum vzniku: 31. 10. 2014
Základní kapitál: 2,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: B 20079/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Česká spořitelna, a.s. od 31. 10. 2014
    jediný akcionář
  • Ing. Jan David od 1. 7. 2026
    člen představenstvalikvidátor
  • Miroslav Kohout od 18. 7. 2023
    člen představenstva
  • Martin Machač od 9. 3. 2026
    člen dozorčí rady
  • Michael Werner od 5. 10. 2023
    člen dozorčí rady

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci v insolvenci?

CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci plátce DPH?

CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci sídlí?

CEE Property Development Portfolio 2 a.s. v likvidaci má sídlo na adrese Olbrachtova 1929/62, Praha, 140 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 18. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗