Byty Obora Zásmuky s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 03168018
DIČ: CZ03168018
Komenského nám. 54, Zásmuky
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
469
Datum vzniku:
3. 7. 2014
Základní kapitál:
210,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 228278/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v rozsahu těchto oborů činnosti: - velko…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jiří Fořt od 13. 9. 2021jednatelspolečníkPodíl: 40 %
-
Ing. Pavel Kabát od 3. 7. 2014jednatelspolečníkPodíl: 60 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Byty Obora Zásmuky s.r.o. v insolvenci?
Byty Obora Zásmuky s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Byty Obora Zásmuky s.r.o. plátce DPH?
Byty Obora Zásmuky s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Byty Obora Zásmuky s.r.o. sídlí?
Byty Obora Zásmuky s.r.o. má sídlo na adrese Komenského nám. 54, Zásmuky, 281 44.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗