Natland Real Estate, a.s.
Aktivní společnost
IČO: 03136949
DIČ: CZ03136949
Rohanské nábřeží 671/15, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Akciová společnost
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
24. 6. 2014
Základní kapitál:
2,0 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
B 19827/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Projektová činnost ve výstavbě
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Ivan Ševěček od 24. 6. 2014člen představenstva
-
Ing. Jana Sečkářová od 24. 6. 2014člen představenstva
-
Ing. Karel Týc od 24. 6. 2014člen představenstva
-
Ing. David Manych od 25. 6. 2019člen dozorčí rady
-
Šárka Kloučková od 10. 2. 2021člen dozorčí rady
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Natland Real Estate, a.s. v insolvenci?
Natland Real Estate, a.s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Natland Real Estate, a.s. plátce DPH?
Natland Real Estate, a.s. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Natland Real Estate, a.s. sídlí?
Natland Real Estate, a.s. má sídlo na adrese Rohanské nábřeží 671/15, Praha, 186 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗