Správa domů SVJ, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 02854015
DIČ: CZ02854015
Družstevní 90, Luhačovice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Družstevní 90, Luhačovice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Vodárenství 36000
Datum vzniku: 2. 4. 2014
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 82500/KSBR
Předmět podnikání (výběr): provádění staveb, jejich změn a odstraňování; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; správa vlastního majetku …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jiří Kadleček od 2. 4. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Správa domů SVJ, s.r.o. v insolvenci?

Správa domů SVJ, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Správa domů SVJ, s.r.o. plátce DPH?

Správa domů SVJ, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Správa domů SVJ, s.r.o. sídlí?

Správa domů SVJ, s.r.o. má sídlo na adrese Družstevní 90, Luhačovice, 763 26.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗