GEOTRADING CZ & SK s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 02700743
DIČ: CZ02700743
Korunní 2569/108g, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Zemědělství
016
Datum vzniku:
25. 2. 2014
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 222234/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Hornická činnost a činnost prováděná hornickým způsobem; Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost; Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jiří Zeman od 25. 2. 2014jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
GEOTRA BRNO s.r.o. od 19. 12. 2025společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma GEOTRADING CZ & SK s.r.o. v insolvenci?
GEOTRADING CZ & SK s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je GEOTRADING CZ & SK s.r.o. plátce DPH?
GEOTRADING CZ & SK s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma GEOTRADING CZ & SK s.r.o. sídlí?
GEOTRADING CZ & SK s.r.o. má sídlo na adrese Korunní 2569/108g, Praha, 101 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗