THE LOVE ACADEMY s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 02311984
DIČ: CZ02311984
Záhřebská 562/41, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Záhřebská 562/41, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46
Datum vzniku: 13. 11. 2013
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
Spisová značka: C 218060/MSPH
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Volodymyr Hetmanchuk od 7. 9. 2026
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2024

Společnost THE LOVE ACADEMY s.r.o. v roce 2024 zvýšila ztrátu o 69 % na 448,0 tis. Kč a tržby dosáhly 5,1 mil. Kč.

5,1 mil. Kč
Tržby
448,0 tis. Kč
Ztráta
6,5 mil. Kč
Celkové výnosy
519,0 tis. Kč
Aktiva
-1,5 mil. Kč
Vlastní kapitál
398 %
Celková zadluženost
−86,3 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2023 −265,0 tis., 2024 −448,0 tis.2023−265,0 tis.2024−448,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2023 0, 2024 5,1 mil.2023020245,1 mil.
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2023 0, 2024 02023020240
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 5,1 mil. Kč -448,0 tis. Kč
2023 0 Kč -265,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2024

Aktiva

  • Zásoby511,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky8,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-1,3 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-448,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky2,1 mil. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: jednatel zastupuje společnost samostatně
Poslední zápis v rejstříku: 30. 9. 2026
Datová schránka: 28c47q5
Další aktivní firmy na adrese sídla: 1319

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

26 listin · 11 účetních závěrek
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • STATISTICS COMPANY s.r.o.13. 11. 2014 – 20. 6. 2019
  • STATISTICS COMPANY s.r.o. v likvidaci23. 5. 2017 – 14. 6. 2018
  • De Falco Consulting s.r.o.13. 11. 2013 – 13. 11. 2014

Předchozí sídla

  • V tůních 1768/14, Nové Město, 12000 Praha20. 6. 2019 – 12. 10. 2022
  • Osadní 311/12, Holešovice, 17000 Praha14. 6. 2018 – 20. 6. 2019
  • Vojtěšská 211/6, Nové Město, 11000 Praha13. 11. 2014 – 14. 6. 2018
  • Karlovo náměstí 290/16, Nové Město, 12000 Praha 211. 12. 2013 – 13. 11. 2014
  • Vojtěšská 211/6, Nové Město, 11000 Praha 113. 11. 2013 – 11. 12. 2013

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Dmytro Suchjednatel, společník30. 9. 2022 – 30. 9. 2026
  • Alfredo Colavitojednatel, společník20. 10. 2014 – 12. 10. 2022
  • BOTTEGHIA ASSETS, a.s.společníkdo 2. 10. 2021
  • Francesca Colavitojednatel, společník23. 5. 2019 – 31. 8. 2021
  • Giulio Colavitojednatel, likvidátor, společník3. 12. 2015 – 20. 6. 2019
  • SA S.R.L.C.R.společníkdo 14. 6. 2018
  • G.D.S.R.L.společníkdo 21. 4. 2015
  • Fabio De Falcojednatel, společník13. 11. 2013 – 8. 4. 2015

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma THE LOVE ACADEMY s.r.o. v insolvenci?

THE LOVE ACADEMY s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma THE LOVE ACADEMY s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla THE LOVE ACADEMY s.r.o. tržby 5,1 mil. Kč.

Je firma THE LOVE ACADEMY s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2024 THE LOVE ACADEMY s.r.o. vykázala ztrátu 448,0 tis. Kč.

Kde firma THE LOVE ACADEMY s.r.o. sídlí?

THE LOVE ACADEMY s.r.o. má sídlo na adrese Záhřebská 562/41, Praha, 120 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗