INEP medical s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
MUDr. Alexander Nawka od 24. 9. 2013jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
MUDr. Ondřej Fiala, Ph.D. od 24. 9. 2013jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost INEP medical s.r.o. v roce 2024 snížila zisk o 21 % na 10,7 mil. Kč a tržby dosáhly 129,5 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | 129,5 mil. Kč | 10,7 mil. Kč |
| 2023 | nezveřejňuje | 13,5 mil. Kč |
| 2022 | 86,0 mil. Kč | 18,4 mil. Kč |
| 2021 | 62,3 mil. Kč | 4,8 mil. Kč |
| 2020 | 43,5 mil. Kč | 4,5 mil. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2024
Aktiva
- Dlouhodobý nehmotný majetek131,0 tis. Kč
- Dlouhodobý hmotný majetek27,1 mil. Kč
- Dlouhodobý finanční majetek1,6 mil. Kč
- Zásoby787,0 tis. Kč
- Dlouhodobé pohledávky2,6 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky27,1 mil. Kč
- Peněžní prostředky13,5 mil. Kč
- Časové rozlišení1,3 mil. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let33,9 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období10,7 mil. Kč
- Rezervy1,0 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky11,5 mil. Kč
- Krátkodobé závazky15,8 mil. Kč
- Časové rozlišení2,2 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
17 listin · 14 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.07.2025C 214103/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024]C 214103/SL18/MSPH
- notářský zápis [NZ 119/2024, N 153/2024]C 214103/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2021]C 214103/SL11/MSPH· založeno 14. 10. 2022
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2022C 214103/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2020]C 214103/SL10/MSPH· založeno 13. 10. 2022
- účetní závěrka [2020]C 214103/SL9/MSPH· založeno 12. 10. 2022
- účetní závěrka [2018]C 214103/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2017]C 214103/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2016]C 214103/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2015]C 214103/SL5/MSPH
- účetní závěrka [2014]C 214103/SL4/MSPH
- notářský zápis NZ 307/2014C 214103/SL2/MSPH
- účetní závěrka [2013]C 214103/SL3/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 258/2013C 214103/SL1/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma INEP medical s.r.o. v insolvenci?
INEP medical s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma INEP medical s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla INEP medical s.r.o. tržby 129,5 mil. Kč.
Je firma INEP medical s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 INEP medical s.r.o. dosáhla zisku 10,7 mil. Kč.
Je INEP medical s.r.o. plátce DPH?
INEP medical s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma INEP medical s.r.o. sídlí?
INEP medical s.r.o. má sídlo na adrese Souběžná II 664/29, Praha, 158 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗