MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 02003228
DIČ: CZ02003228
č.p. 65, Nový Přerov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 65, Nový Přerov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Potravinářství 107
Datum vzniku: 19. 8. 2013
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 81054/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pekařství, cukrářství

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Zdeňka Bahenská od 27. 7. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. v roce 2025 dosáhla zisku 376,0 tis. Kč a tržby dosáhly 2,5 mil. Kč.

2,5 mil. Kč
Tržby
376,0 tis. Kč
Zisk
2,5 mil. Kč
Celkové výnosy
2,1 mil. Kč
Aktiva
1,1 mil. Kč
Vlastní kapitál
45 %
Celková zadluženost
18,1 %
Návratnost aktiv (ROA)

Zdroje krytí majetku 2025

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Kapitálové fondy1,2 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-633,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období376,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky8,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky927,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti v plném rozsahu samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

12 listin · 8 účetních závěrek
2020
2019
2018
2017
2016
2015
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. v insolvenci?

MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. tržby 2,5 mil. Kč.

Je firma MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. dosáhla zisku 376,0 tis. Kč.

Je MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. plátce DPH?

MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. sídlí?

MATĚJOVO CUKRÁŘSTVÍ s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 65, Nový Přerov, 691 81.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗