OVYVOZ hydrogeologie s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 01982389
DIČ: CZ01982389
Jana Štursy 2414/44, České Budějovice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jana Štursy 2414/44, České Budějovice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ostatní odborné služby 749
Datum vzniku: 26. 6. 2018
Základní kapitál: 150,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 27757/KSCB
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Jiří Kadlec od 26. 6. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 20 %
  • RNDr. Veronika Kadlecová od 26. 6. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 80 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. v insolvenci?

OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. plátce DPH?

OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. sídlí?

OVYVOZ hydrogeologie s.r.o. má sídlo na adrese Jana Štursy 2414/44, České Budějovice, 370 10.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗