Vital Business s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 01622838
DIČ: CZ01622838
Boženy Němcové 913/4, Svitavy
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Specializované stavební práce
431
Datum vzniku:
23. 4. 2013
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 57355/KSHK
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Lukáš Pešta od 13. 11. 2020jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Vital Business s.r.o. v insolvenci?
Vital Business s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Vital Business s.r.o. plátce DPH?
Vital Business s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Vital Business s.r.o. sídlí?
Vital Business s.r.o. má sídlo na adrese Boženy Němcové 913/4, Svitavy, 568 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗