Stavební bytové družstvo Stavbař
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Josef Vícha od 16. 6. 2026předseda představenstva
-
Karel Ondrášek od 16. 6. 2026člen představenstva
-
Vladimíra Marková od 16. 6. 2026místopředseda představenstva
-
Dagmar Vojtěšková od 16. 6. 2026člen kontrolní komise
-
Jiří Pazderník od 16. 6. 2026předseda kontrolní komise
-
Ondřej Solnický od 16. 6. 2026člen kontrolní komise
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
79 listin · 17 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.06.2025DrXX 12/SL75/KSOS
- notářský zápis [NZ 468/2024]DrXX 12/SL73/KSOS
- účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023]DrXX 12/SL72/KSOS
- účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022]DrXX 12/SL71/KSOS
- účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021]DrXX 12/SL70/KSOS
- notářský zápis [NZ 127/2021] Podkladový NZDrXX 12/SL67/KSOS
- účetní závěrka [2020]DrXX 12/SL68/KSOS
- výroční zpráva [2020]DrXX 12/SL69/KSOS
- účetní závěrka [2019]DrXX 12/SL63/KSOS· založeno 14. 12. 2020
- účetní závěrka [2019]DrXX 12/SL66/KSOS
- výroční zpráva [2019]DrXX 12/SL62/KSOS· založeno 14. 12. 2020
- účetní závěrka [2018]DrXX 12/SL64/KSOS· založeno 14. 12. 2020
- výroční zpráva [2017]DrXX 12/SL56/KSOS
- účetní závěrka [2016] Rozvaha, VZZDrXX 12/SL51/KSOS
- výroční zpráva [2016]DrXX 12/SL52/KSOS
- účetní závěrka [2015] rozvaha, VZZDrXX 12/SL50/KSOS
- výroční zpráva [2015]DrXX 12/SL48/KSOS
- notářský zápis NZ 211/2014DrXX 12/SL41/KSOS
- výroční zpráva [2014]DrXX 12/SL45/KSOS
- účetní závěrka [2014] přílohaDrXX 12/SL46/KSOS
- výroční zpráva [2013]DrXX 12/SL38/KSOS
- účetní závěrka [2013] s příl.DrXX 12/SL39/KSOS
- účetní závěrka [2012] bez příl.DrXX 12/SL31/KSOS
- výroční zpráva [2012]DrXX 12/SL32/KSOS
- účetní závěrka [2012] PřílohaDrXX 12/SL35/KSOS
- účetní závěrka r. 2011 - VZZDrXX 12/SL29/KSOS
- účetní závěrka r. 2011 - RozvahaDrXX 12/SL30/KSOS
- účetní závěrka r. 2011 - PřílohaDrXX 12/SL26/KSOS
- výroční zpráva r. 2011DrXX 12/SL28/KSOS
- výroční zpráva r. 2010 s úč.záv.s příl.+zápisDrXX 12/SL25/KSOS
- výroční zpráva r.2009 s úč.z.,př.,Záp.shr.delDrXX 12/SL20/KSOS
- účetní závěrka r. 2008 vč.příl.DrXX 12/SL12/KSOS
- výroční zpráva r. 2008, textová částDrXX 12/SL13/KSOS
- účetní závěrka r. 2007 Rozvaha, VZZDrXX 12/SL18/KSOS
- výroční zpráva r. 2007 vč. ú.z.DrXX 12/SL17/KSOS
- účetní závěrka r. 2006 - bez přílohDrXX 12/SL10/KSOS· založeno 11. 10. 2007
- výroční zpráva r. 2006DrXX 12/SL11/KSOS· založeno 11. 10. 2007
- účetní závěrka r.2005DrXX 12/SL7/KSOS
- účetní závěrka r.2003DrXX 12/SL4/KSOS
- ostatní komentář k úč. záv. r. 2003DrXX 12/SL5/KSOS· založeno 26. 10. 2004
- rozhod. o statut. orgánu Zápis ze schůze představenstvaDrXX 12/SL61/KSOS· založeno 20. 11. 2020
- rozhod. o statut. orgánu -zápis č.4/97 ze schůze předstDrXX 12/SL1/KSOS
- ostatní -zápis ze shrom.delegátů SBDDrXX 12/SL14/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu - Usn.ze Shrom.del., p. listDrXX 12/SL15/KSOS
- ostatní - Zápis ze shromáždění delegátDrXX 12/SL19/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu zpráva voleb. komiseDrXX 12/SL2/KSOS
- ostatní návrh na změnu stanovDrXX 12/SL21/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu zápis ze shrom delegátů SBDDrXX 12/SL22/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu zápis ze schůze předst.DrXX 12/SL23/KSOS
- stanovy společnosti úplné zněníDrXX 12/SL24/KSOS
- ostatní - Zápis ze shrom.delegátůDrXX 12/SL27/KSOS
- stanovy společnostiDrXX 12/SL3/KSOS
- ostatní Usn. shrom. delegátůDrXX 12/SL33/KSOS
- ostatní Zápis ze shrom.delegátůDrXX 12/SL34/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu Zápis ze shromáždění delegátůDrXX 12/SL36/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu Usnes. shr. delegátůDrXX 12/SL37/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu Zápis ze shrom. delegátůDrXX 12/SL40/KSOS
- stanovy společnostiDrXX 12/SL42/KSOS
- ostatní zápis ze shromáždění delegátůDrXX 12/SL43/KSOS
Zobrazeno 60 listin, účetní závěrky přednostně.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Krnovská 2034/2, 74601 Opava25. 10. 2011 – 3. 11. 2016
- Krnovská 2, Opava19. 8. 1991 – 7. 3. 2002
- Englišova 76, Opava12. 12. 1990 – 19. 8. 1991
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ludmila Gondkovápředseda kontrolní komise, předseda představenstva27. 5. 2014 – 15. 6. 2026
- Marie Pazderníkováčlen kontrolní komise, předseda kontrolní komise27. 5. 2014 – 15. 6. 2026
- Tomáš Heinzčlen kontrolní komise, člen představenstva25. 5. 2004 – 15. 6. 2026
- Alena Krzestanovámístopředseda představenstva, člen představenstva25. 5. 2004 – 1. 5. 2026
- Milan Patrmančlen kontrolní komise27. 5. 2014 – 15. 6. 2021
- Vojtěch Kostkamístopředseda představenstva, předseda představenstva, člen představenstva1. 6. 2004 – 15. 6. 2021
- Jan Hampelpředseda představenstva25. 5. 2004 – 27. 9. 2020
- Bronislav Víchačlen představenstva26. 5. 2009 – 27. 5. 2019
- Aleš Masarykčlen představenstvado 25. 5. 2009
- Alena Krzest'anováčlen představenstvado 23. 10. 2004
- Jiří Gorčicačlen představenstvado 25. 5. 2004
- Milica Vlašánkováčlen představenstvado 25. 5. 2004
- Antonín Schwarzčlen představenstvado 11. 8. 1999
- Josef Lampapředseda představenstva, místopředseda představenstva, člen představenstvado 11. 8. 1999
- Zdeněk Čepčlen představenstva, předseda představenstvado 11. 8. 1999
- Miroslav Cetlčlen představenstvado 2. 5. 1997
- Josef Hendrychčlen představenstvado 19. 2. 1996
- Milan Burečekčlen představenstvado 19. 2. 1996
- Anna Hájkováčlen představenstvado 23. 2. 1995
- Ing. Jan Raszkamístopředseda představenstva, člen představenstvado 23. 2. 1995
- Mgr. Jiří Honajzerčlen představenstvado 23. 2. 1995
- Karel Olbrechtmístopředseda představenstva, člen představenstvado 31. 1. 1994
- JUDr. Antonín Kubíčekmístopředseda představenstvado 17. 11. 1993
- Ing. Jiří Paříkčlen představenstvado 19. 8. 1991
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Stavební bytové družstvo Stavbař v insolvenci?
Stavební bytové družstvo Stavbař nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Stavební bytové družstvo Stavbař plátce DPH?
Stavební bytové družstvo Stavbař je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Stavební bytové družstvo Stavbař sídlí?
Stavební bytové družstvo Stavbař má sídlo na adrese Krnovská 2034/2, Opava, 746 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗