Stavební bytové družstvo Kolín
Aktivní společnost
IČO: 00035564
DIČ: CZ00035564
Sladkovského 13, Kolín
Základní údaje
Právní forma:
Družstvo
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
6820
Datum vzniku:
21. 1. 1960
Základní kapitál:
50,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
DrXCVIII 87/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
správa a údržba nemovitostí; zprostředkování služeb; činnost účetních poradců, vedení účetnictví …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Petr Villner od 12. 5. 2022místopředseda představenstva
-
Ing. Simona Jiříkovská od 12. 5. 2022předseda představenstva
-
Jan Kubrycht od 12. 5. 2022člen představenstva
-
Josef Kratochvíl od 12. 5. 2022člen představenstva
-
Miloš Hukauf od 12. 5. 2022člen představenstva
-
Petr Krčmář od 12. 5. 2022člen představenstva
-
Petra Jelínková od 12. 5. 2022člen představenstva
-
Antonín Pecka od 12. 5. 2022člen kontrolní komise
-
Blanka Růžičková od 12. 5. 2022člen kontrolní komise
-
Jiří Schneider od 12. 5. 2022předseda kontrolní komise
-
Vratislav Jelínek od 12. 5. 2022člen kontrolní komise
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Stavební bytové družstvo Kolín v insolvenci?
Stavební bytové družstvo Kolín nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Stavební bytové družstvo Kolín plátce DPH?
Stavební bytové družstvo Kolín je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Stavební bytové družstvo Kolín sídlí?
Stavební bytové družstvo Kolín má sídlo na adrese Sladkovského 13, Kolín, 280 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗